Beste Klant

De maatregelen rondom de bestrijding van het Covid-19 virus treffen ook de dienstverlening van Hexis.

Wij zijn open, met de volgende aanpassingen:

- Voorkom wachttijden. Bestel vooraf via webshop, mail of telefoon.
- Bestellingen kun je tussen 9 en 17 u afhalen. Let op één persoon per gezelschap.
- Binnen in de winkel graag een mondkapje dragen.
- We laten max. 3 personen tegelijk binnen.
- Hou je aan de route zoals die op de vloer is aangegeven. 

- Onze bezorgdienst voor de regio rijdt weer,
   je bestelling van vandaag wordt weer de volgende dag bezorgd.

Dank voor je medewerking.
#staysafe

Ja, ik begrijp het
Inloggen
Winkelmandje
Snelle levering | Geproduceerd in Europa | Innovatieve producten | Trainingen op maat | Uw partner in sign

Over ons

Door info@hexis.nl

Over Hexis Nederland


Dé totaalleverancier voor de signmarkt


Hexis Nederland levert een divers assortiment aan sign producten. Van wrappingfolies tot printmedia en van laminaten tot beschermings films
Wij noemen onszelf niet voor niets dé totaalleverancier voor de signmarkt. 
Met ons uitgebreide productassortiment leveren wij onder andere aan carwrappers, stand- en interieurbouw, drukkerijen en signmakers. 
Bekijk ons volledig assortiment in onze webshop.

Uw partner in sign


Wanneer u kiest voor Hexis, kiest u voor snelle levering, korte lijnen en expertise rechtstreeks van de fabrikant. 
Onze experts hebben jarenlange ervaring en kennis van de signmarkt en denken graag met u mee! 
Daarnaast delen wij onze kennis actief door het geven van trainingen en cursussen

Ontmoet ons team


Het Hexis Nederland team werkt vanuit onze locatie in Zevenhuizen. Hier vindt u ons hoofdkantoor, distributiecentrum en magazijn in één. 
Onze medewerkers worden dan ook dagelijks ondergedompeld in de wereld van snijfolies, laminaten en meer! 
Bekijk hieronder ons gedreven team, bestaande uit 13 sign specialisten:


Fred Achtien
Directeur
Theo van der Heijdt
Bedrijfsleider
fred@hexis.nl theo@hexis.nl

Rob van Schendelen
Accountmanager
Daan Lagerveld
Accountmanager
Johan Vurens
Accountmanager
rob@hexis.nl daan@hexis.nl johan@hexis.nl

Ursula Pieters
Boekhouding
Susan van der Plas
Administratief medewerker
Joshua Leiwakabessy
Administratief medewerker
ursula@hexis.nl susan@hexis.nl joshua@hexis.nl
Jaleesa van Deutekom
Administratief medewerker
Luke van Ruth
Administratief medewerker
jaleesa@hexis.nl luke@hexis.nl

Walter deBruijn
Magazijnmedewerker
Bas de Haan
Magazijnmedewerker
Danny van den Dungen
Magazijnmedewerker

Hexis zet zich in voor mens en milieu


Naast het voeren van een uitgebreid productassortiment is Hexis ook continu bezig met innovatie. 
Zo is recent aangetoond dat onze PURE ZONE® technologie preventieve bescherming biedt tegen bacteriën en coronavirussen, 
waaronder SARS-COV2. Lees hier meer over onze PURE ZONE® technologie.

Daarnaast zet Hexis zich ook in voor een beter milieu. We hebben hiervoor een aantal groene productseries ontwikkeld. 
Deze productseries zijn vrij van PVC waardoor ze een stuk minder schadelijk zijn voor het milieu. 
Ook zijn ze makkelijker te verwijderen en hebben ze een verhoogde slijtvastheid. Lees hier meer over onze PVC-vrije productseries.


Neem vrijblijvend contact op


Heeft u vragen over onze producten of wilt u van gedachten wisselen met een van onze sign experts? 
Neem dan gerust contact op! Bel ons op 0180 – 632 379 of mail naar info@hexis.nl.

Voorpag - USP - Banner1 - 33%
Voorpag - USP - Banner2 - 33%
Voorpag - USP - Banner3 - 33%

Aanmelden nieuwsbrief

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210518 22:31:40 PC10False0FalseTrue2202